/Files/images/29066541_1618988238182558_7804945204703045258_n.jpg

Мистецтво доброти: навчіть дитину піклуватися про інших

Турбота – це наша здатність розпізнавати й реагувати на потреби та страждання інших людей. Як важлива частина нашого внутрішнього компасу вона включає в себе ті способи, за допомогою яких ми проявляємо співчуття.

Ми в очікуванні Новорічно-Різдвяних свят, а людська доброта особливо активізується в період свят. Це час, що допомагає зрозуміти, як процес вручення подарунка може вплинути на формування в дітей певних цінностей, а також надає можливість розвинути в них доброту – ту чесноту, яка покращує наш душевний стан.

І хоча, здавалось би, мистецтво доброти повинно бути доволі простим і зрозумілим, легким для засвоєння, воно набагато складніше, ніж здається на перший погляд.

Ми не робимо дітей щасливими, якщо просто дозволяємо їм приймати доброту на свою адресу. Але ми зможемо виростити їх відчуття щастя, покращити сприйняття самих себе, їх внутрішній комфорт і самоповагу, зменшити кількість проявів насильства в їхньому середовищі та збагатити їх дружбу, якщо почнемо навчати їх самих бути дарувальниками добра.

Шановні батьки, памятайте, що основним поштовхом до прояву доброти у дітей, є ваш позитивний приклад!!!

3 грудня в Україні висловлюють повагу людям, що мають фізичні вади. Зі щирим серцем і теплими душами вшановують цей день, аби хоч якось прислужитись бодай найменшому злету їхнього самоутвердження в житті, піднесенні волі та сили духу.

Велика віра непереможна найзлішим злом. Тому ми – здорові люди повинні підтримувати тих, які потребують нашої допомоги, дружби, опіки. Бо це головне, що тримає їх у цьому світі.

І ось перший привід, щоб виховувати в дитини емпатію.

У ДНЗ було проведено заняття "По дорозі, яка нікуди не веде"

Мета: виховувати емпатію до чужих людей, які потребують нашої допомоги, співчуття та переживання , розвивати творчість та неординарне мислення; до­лати замкнутість, пасивність, скованість; вчити фантазувати; знижувати емоційну напругу; виховувати доброзичливість та дружні стосунки.

/Files/images/IMG_20171208_103304.jpg

/Files/images/IMG_20171208_103422.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 405

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.