Проблема формування готовності старшокласників до вибору майбутньої військової професії пов’язана із загальними демократичними перетвореннями у Збройних Силах України, що викликало зміни в змісті професій, передусім, військової сфери. У процесі пошукової професіографічної діяльності старшокласників використовувалися різноманітні форми та методи військової професійної орієнтації. Серед них: зустрічі з військовими спеціалістами, практичні вправи і ділові ігр .

В рамках реалізації Концепції національно- патріотичного виховання в НВК відбулась зустріч учнів з працівниками Здолбунівського військкомісаріату.

/Files/images/IMG_20171108_105826.jpg

Заступник комісара підполковник Столяр Сергій Миколайович, який завітав у заклад, розповів про умови проходження військової служби, грошове забезпечення та вимоги відбору кандидатів на службу до Збройних Сил України за контрактом. Зі слів офіцера : «Військова служба за контрактом- це школа лицарства і честі».

Наступним питанням "Офіцер-лідер - інтелектуальна еліта Збройних Сил України" . Учнів ознайомили з переліком навчальних закладів, у яких можна здобути військову спеціальність

В ході зустрічі учні наглядно познайомились з будовою автомата Калашнікова АК-74, розбиранням та збиранням. Заняття пройшли цікаво, учні дізналися багато нової інформації та на практиці підвищили майстерність з користування зброєю.

/Files/images/IMG_20171108_114111.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 405

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.